COVID

Dbamy o bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo naszych Gości jest dla nas priorytetem, w związku z tym wprowadziliśmy szczególne środki ostrożności mające na celu maksymalizację ochrony przed zakażeniem COVID-19.

Przed przyjazdem Gości każde pomieszczenie jest dezynfekowane poprzez wietrzenie i czyszczenie specjalistycznymi produktami medycznymi. Naczynia i sztućce będące do Państwa dyspozycji są odkażane i myte w odpowiednio wysokich temperaturach.

W pomieszczeniu gospodarczym dla każdego apartamentu znajduje się mydło antybakteryjne oraz środek do dezynfekcji rąk i powierzchni.

Pościel jest prana przez profesjonalną firmę gwarantującą zachowanie odpowiednich procedur oraz wysokich temperatur prania.

W każdym apartamencie jest bezwzględny zakaz przebywania osób tam niezakwaterowanych.

W częściach ogólnodostępnych wszelkie elementy mające częsty kontakt z Gośćmi/Pracownikami obiektu są regularnie dezynfekowane. Części wspólne – m.in. korytarze, klatki schodowe, klamki są sprzątane zgodnie z ustalonym harmonogramem lub częściej w przypadku większego natężenia Gości z użyciem środków czystości posiadających stosowane atesty.

Rekomendujemy obsługę bezkontaktową i bezgotówkową – przy użyciu płatności online.
Z uwagi na fizycznie brak możliwości kontaktu bezpośredniego paragon lub FV za wykonanie usługi zostanie wysłana drogą elektroniczną via e-mail.
Rekomendujemy zdalny proces zakwaterowania i wykwaterowania przy pomocy sejfów lub skrytek na klucze wedle ustalonej formuły i określenia miejsca ich pobrania z Biurem Obsługi Rezerwacji.

Nasz personel stosuje się do wszelkich wytycznych dla funkcjonowania hoteli/obiektów/pensjonatów w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce opracowanych przez Ministerstwo Rozwoju w konsultacji z GIS.